ÇEKİLİŞ / EN İYİLER

Çekiliş

Çekiliş ile hediye dağıtmak, Amerikan kültürünün dünyaya bir armağanıdır. İlk başlarda satılan ürünlere bağlı piyango biçiminde başladı. Buna karşılık, FCC ve FTC kuruluşları, piyangoyu düzenleyen yasaları hazırladı). Bugün, Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilişler mevcut tüketicileri ödüllendirmek için ve bir ürüne dikkat çekmek için pazarlama promosyonları olarak kullanılmaktadır.

Sosyal Medya Çekilişi

Sosyal medya hesabınızdan çekiliş düzenleyerek takipçilerinizin çevresine hızla ulaşabilirsiniz. Örneğin fotoğrafçılıkla ilgili bir sosyal medya hesabınız olduğunu varsayalım. Takipçilerinizin sayfanızı arkadaşlarıyla paylaşarak katılacağı bir çekiliş ile bir fotoğrafçılık ürünü hediye ederek takipçilerinizle aynı zevklere sahip olma ihtimali yüksek bir kitleye direk bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çekiliş düzenlemeden önce instagram çekiliş yazımızı okumanızı öneririz.

Çekiliş tanıtımı

Sosyal medya üzerinden düzenlediğiniz ödüllü çekilişleri Bedava Bakkal’da tanıtarak her ay yüzlerce kişiye ulaştırabilirsiniz. Böylece, takipçilerinizin arkadaş çevresinden daha fazla kişiye ulaşma fırsatı bulabilirsiniz.

Bize ulaşın: info@bedavabakkal.com

 

Ticari Amaçlı Çekiliş

Ticari amaçlı çekiliş düzenlemek için Milli Piyango İdaresi’ne dilekçeyle başvuru yapmak gerekmektedir.

Milli Piyango İdaresi’nin açıklaması şu şekilde:                                                                                                               
Başvuru dilekçesi; aşağıdaki belirtilen maddelere cevap verecek şekilde güncel tarihli olarak hazırlanıp her sayfası noter onaylı imza sirkülerinde imzası bulunan bir yetkili tarafından imzalanmalıdır.

Milli Piyango çekiliş dilekçesi maddeleri;

  1. Piyango düzenleyen bilgileri
  2. Kampanyanın başlama-bitiş tarihi, hangi il ve ilçeleri kapsadığı
  3. Çekilişe katılma şekil ve şartları
  4. Çekilişin tarihi, saati, açık adresi, ne şekilde yapılacağı
  5. Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği gazete adı ve tarihi
  6. Talihlilerin son başvuru tarihi ile ikramiyelerin son teslim edilme tarihleri
  7. Diğer hususlar
  8. Piyangoya konu ikramiyelerin adedi, cinsi, markası, modeli ve KDV-ÖTV dahil birim ve toplam değerleri, yedek talihli adedi

Detaylı bilgi için: Milli piyango çekiliş

Bedava Bakkal’da başka neler var?

Evde Ek İş

Evde ek iş kısmında evden yapılabilecek işler ile ek gelir sağlayabileceğiniz internet sitelerini bulabilirsiniz. Yazı yazarak, logo tasarlayarak veya blog yazarak para kazanmayı öğrenin.

İndirimler

Blog sayfamızdan en güncel ve en yüksek indirimleri takip edebilirsin. Örneğin; Bonacure saç bakım ürünleri‘ndeki %80 Trendyol.com indirimi.

Bizi sosyal medyada takip et

Bizi sosyal medyada takip ederek en güncel fırsatları anında öğrenebilirsin.

Facebook , Instagram ve Twitter ‘da bizi bulabilirsin.

Çekilişler Bedava Bakkal tarafından düzenlenmemektedir ve Bedava Bakkal’ın  resmi olarak hiçbir bağı yoktur. Bedava Bakkal sadece bedava ürün kazanma fırsatlarını size bildirir.