Çekilişler

Çekiliş ile hediye dağıtmak, Amerikan kültürünün dünyaya bir armağanıdır. İlk başlarda satılan ürünlere bağlı piyango biçiminde başladı. Buna karşılık, FCC ve FTC kuruluşları, piyangoyu düzenleyen yasaları hazırladı). Bugün, Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilişler mevcut tüketicileri ödüllendirmek için ve bir ürüne dikkat çekmek için pazarlama promosyonları olarak kullanılmaktadır.[/vc_column_text]

çekilişler bedavabakkal

Sosyal Medya Çekilişleri

Sosyal medya hesabınızdan çekilişler düzenleyerek takipçilerinizin çevresine hızla ulaşabilirsiniz. Örneğin fotoğrafçılıkla ilgili bir sosyal medya hesabınız olduğunu varsayalım. Takipçilerinizin sayfanızı arkadaşlarıyla paylaşarak katılacağı bir çekiliş ile bir fotoğrafçılık ürünü hediye ederek, takipçilerinizle aynı zevklere sahip olma ihtimali yüksek bir kitleye direk bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çekiliş yapabileceğiniz mecralar

  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
  • İnternet sitesi/Blog
  • Youtube

Çekilişlere katılarak kazanabileceğiniz ürünler

Sayfamızda yayınlanan çekilişler ile ev, araba, iPhone 8, LG, Samsung Galaxy gibi pahalı hediyelerin yanı sıra kitap, oyuncak, bebek bezi gibi bedava ürünler de kazanabilirsin. Güncel çekilişleri kaçırmamak için bizi takip et.

Çekiliş tanıtımı

Sosyal medya üzerinden düzenlediğiniz ödüllü çekilişleri Bedava Bakkal’da tanıtarak her ay yüzlerce kişiye ulaştırabilirsiniz. Böylece, takipçilerinizin arkadaş çevresinden daha fazla kişiye ulaşma fırsatı bulabilirsiniz.

Bize ulaşın: info@bedavabakkal.com

[/vc_column][/vc_row]

Bedava Bakkal’da başka neler var?

Evde Ek İş

Evde ek iş sayfamızda evden yapılabilecek işler ile ek gelir sağlayabileceğiniz internet sitelerini bulabilirsiniz. Yazı yazarak, logo tasarlayarak veya blog yazarak para kazanmayı öğrenin. Ya da daha da ileri gidin ve satış ortaklığı yapmanın sırlarına erişin. İsmi gözünüzü korkutmasın kurulması oldukça kolay, masrafsız ve harcayacağınız biraz emek sonrasında getirisi oldukça keyifli ve kârlı bir iş satış ortaklığı. Satış ortaklığı nasıl yapılır sayfamızdan daha detaylı bilgi edinebilirsin.

İndirimler

Blog sayfamızdan en güncel ve en yüksek indirimleri takip edebilirsin. Örneğin; Bonacure saç bakım ürünleri‘ndeki %80 Trendyol.com indirimi.

Bizi sosyal medyada takip et

Bizi sosyal medyada takip ederek en güncel fırsatları anında öğrenebilirsin.

Facebook , Instagram ve Twitter ‘da bizi bulabilirsin.

Çekilişler Bedava Bakkal tarafından düzenlenmemektedir ve Bedava Bakkal’ın  resmi olarak hiçbir bağı yoktur. Bedava Bakkal sadece bedava ürün kazanma fırsatlarını size bildirir.