chippin iphone x

Chippin iPhone X çekilişi düzenliyor. Tek yapmanız gereken aşağıdaki düğmelerden birini tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirmek.

Üstelik Chippin, uygulamayı indiren herkese yapacağı ilk 20 TL’lik ödemeyi geri iade ediyor. Chippin uygulamasını telefonunuza indirerek bedavaya 20 TL sahibi olabilirsiniz.

Chippin iPhone X çekilişine nasıl katılırım?

7 Nisan 2018’e kadar Chippin iPhone X çekilişine sadece uygulamayı telefonunuza indirerek ve üyelik bilgilerinizi doldurarak katılabilirsiniz. Ayrıca ilk 20 TL değerindeki alışverişinizin parasını geri alabilirsiniz. iPhone X çekilişine katılmak için iPhone veya Android telefonunuza Chippin’i aşağıyı tıklayarak indirebilirsiniz.

İnternetten para kazanma yolları Bedava Bakkal tarafından sadece denenmekte ve yayımlanmaktadır. Oluşacak hata ve değişikliklerden Bedava Bakkal sorumlu tutulamaz.

Kategoriler: Evde ek iş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Evde ek iş

En İyi Anket Siteleri

Google'da bulabildiğimiz tüm online anket sitelerine kayıt olduk. En iyi 3 anket sitesini sizler için sebepleriyle sıraladık.

Evde ek iş

Satış Ortaklığı Siteleri

Satış ortaklığı veren tüm internet sitelerine güncellenen listemizden ulaşabilirsiniz.

Evde ek iş

Makale yazarlığı yaparak internetten para kazanmak

Makale yazarak nasıl para kazanabileceğinizi ve makale yazmaktan ne kastettiğimizi merak ediyorsanız, yazımızın devamında aradığınız tüm cevapları bulacaksınız.