ANKET SİTELERİ

En iyi anket siteleri hangileri? Ne kadar kazanabileceğinizi görebilmek için öncesinde bir sürü soru cevaplamak zorunda kalmayın diye sizin için Google’da kayıt olmadığımız online anket sitesi kalmadı.

Anket başına en çok kazandıran online anket sitesi: Myiyo.com

En çok para kazandıran anket sitelerinden ilki Myiyo. Başlar başlamaz; profil bilgilerinizi doldurarak 500, e-postanızı onaylayarak 100 puan kazanıyorsunuz. 500 puan: 2,22 TL’ye denk geliyor. Kazandığınız paraları, 20.000 puana sahip olunca çekebiliyorsunuz. Bankaya havale seçeneği mevcut. Üye olduktan sonra e-posta hesabınızı aktifleştirin. Profilinize uygun anket oldukça size e-posta yoluyla iletilecek.

Bilgi yarışmaları düzenleyen online anket sitesi: Napolyon

Napolyon’da profil bilgilerinizi doldurduğunuz zaman 2.500 NAP puan kazanıyorsunuz. 100 TL nakit ödeme alabilmek için 100.000 NAP puan kazanmanız gerekiyor. Fakat diğerlerinden Napolyon’u farklı kılan 75 TL, 50 TL ve 25 TL ödüllü bilgi yarışmaları düzenlemeleri. Anketlere ve yarışmalara siteye giriş yaptığınızda görevler bölümünden ulaşıyorsunuz.

Facebook’ta bir online anket sitesi: BenDerimKi

BenDerimKi, Facebook hesabından bağlanabileceğin bir online anket sistemi. Anket başına 400 akçe kazanıyorsun. 100 akçe 1 TL’ye denk geliyor. Kazandığın parayı çekebilmek için 100 TL yani 100.000 Akçe biriktirmiş olman gerekiyor.

En iyi 3 online anket sitesi

Sonuç olarak sizler için, en beğendiğimiz 3 anket sitesini ve sebeplerini aşağıda sıraladık.

En iyi anket sitelerini neye göre seçtik?

En iyi anket sitelerini seçerken 3 kriter belirledik.

  1. İnternet’te hakkında neler söyleniyor?
  2. Anket doldurmak için harcadığınız süre karşısında ne kadar kazanıyorsunuz?
  3. Sık anket yayınlıyor mu?

Neden en iyi anket siteleri?

En iyi anket siteleri listesi, anket doldurarak para kazanmak için güvenilir bir internet sitesi ararken ortaya çıkan bir liste. Google’da “en iyi anket siteleri”, “anket doldur para kazan” gibi aramalarda karşımıza çıkan sitelere kayıt olmaya başladık. Ama onca form doldurduktan sonra gördük ki, kayıt olduğumuz anket sitelerinin kimi sadece PayPal ile ödeme yapıyor, kimi para yerine hediye veriyor, kimindeyse cevaplayacak anket bile yok. Size zamandan tasarruf ettirebilmek için bu listeyi hazırladık. En iyi anket siteleri listemizdeki anket sitelerinin tamamı ödemesini yapan, sık sık anket yayınlayan ve banka hesabınıza havale yapan sitelerdir.

Anket siteleri güvenilir mi?

Listemizdeki anket siteleri ödeme yapan ve gerçekten internetin en iyi anket siteleri’dir. Ama sonuçta bilgilerinizi markalarla paylaşarak para kazandıkları için, bilgilerinizin güvenliği konusu ne yazık ki bir soru işareti.

Anket siteleri bir ayda ne kadar kazandırır?

İnternet üzerinden anket çözerek çok büyük paralar kazanmayı beklemeyin. Ama yukarıda listelediğimiz en iyi anket sitelerinin hepsine üye olarak ayda 400-500 TL arası para kazanmanız mümkün.

Evden para kazanmak için anket sitelerinde anket doldurmaktan başka neler yapabilirim?

İnternetten para kazandıran ve uzmanlık gerektirmeyen bir başka iş fırsatı da internet sitelerine yazı yazmak. İnternet sitelerine içerik doldurmak isteyen fakat yazı yazmaya vakti olmayan site sahipleri için 300 kelimesi 1,5 TL’den yazı yazarak para kazanabilirsin. “Makale yazarlığı yaparak internetten para kazanmak” konulu yazımı okumak için buraya tıklayabilirsin.

Eğer biraz sermayen ve vaktin varsa yükselen e-ticaret trendinde yer alabilirsin. Satış ortaklığı ve e-ticaret sitesi kurmak yazılarımızı mutlaka okumalısın.

Yapabileceğin diğer işler;

  • Logo tasarımı
  • Çeviri
  • Seslendirme

İnternetten para kazanma yolları sayfamız için buraya tıkla.

güvenilir, online, para kazandıran, en iyi anket siteleri: napolyon
güvenilir, online, para kazandıran, en iyi anket siteleri: ben derimki
güvenilir, online, para kazandıran, en iyi anket siteleri: myivo