EVDE EK İŞ / EK GELİR

internetten para kazanmak gelir ortakları

Satış Ortaklığı

Blogger

İsmi gözünü korkutmasın, satış ortaklığı oldukça kolay ve kârlı bir iş. Belki biraz sabır gerektiriyor ama emin ol getirisi sabrettiğine değecek. Ünlü alışveriş sitelerinin ürünlerinin reklamını yaparak nasıl ek gelir elde edebileceğini merak ediyorsan yazımızı mutlaka okumalısın. Evde ek iş olarak internetten para kazanmak için bilmen gereken her şey yazımızda.

evde ek iş yaparak ek gelir kazan

YazKazan.net

Makale Yazarlığı

Yaz Kazan, 150-300 kelime arası makaleler yazarak para kazanabileceğiniz bir internet sitesi. İlk başta 300 kelimelik makale yazarlığı karşılığında 1,5 TL kazanıyorsunuz. Makale yazarlığı seviyen yükseldikçe makale başına 3 TL alabiliyorsun. Ayrıca 30 gün içerisinde belli bir sayıda makale yazmayı taahhüt ederek ve bunu gerçekleştirerek 200 TL’ye varan bonuslar kazanabilirsin. Evde ek iş fırsatı için tıkla.

evde ek iş bionluk ile ek gelir kazan

Bionluk.com

Freelance Çeviri, Tasarım vb.

bionluk.com’da, grafik tasarım, logo tasarım, web sitesi tasarım, sosyal medya hesap yönetimi, SEO makale yazarlığı ve daha onlarca kategoride ücretsiz iş ilanı vererek müşterilere ulaşabilir evden para kazanabilirsin. Evde ek iş fırsatını incelemek için tıkla.

evde ek iş logo tasarla ek gelir elde et

99designs.com

Logo Tasarımı

99designs.com’a Türkiye’den üye olup evde ek iş olarak logo tasarlayabilirsin. Markaların verdiği brief’leri okuyarak logo yarışmalarına katılabiliyorsun. En düşük ödül 200 $. Adobe tasarım programı kullanmayı bilenler için evde yapılabilecek işler arasında en kârlısı diyebiliriz. Ek gelir fırsatını incelemek için siteye git.

Evde ek iş olarak neler yapabilirim?

Bu sayfada evde ek iş olarak yapabileceğiniz işler ve kazandığınız parayı takip edebildiğiniz güvenilir siteler yer almakta.

Makale yazarak, logo tasarlayarak, SEO incelemesi yaparak, web site kurarak, gelir ortaklığı yaparak ve hatta evden seslendirme yaparak para kazanabilirsin.

Evde yapılabilecek işler

  • Makale yazarlığı
  • Çeviri
  • Grafik tasarım
  • Seslendirme
  • Web sitesi tasarımı
  • Gelir ortaklığı

Evde ek iş yaparak para kazan

Makale yazarlığı

Makale yazarlığı yaparak ek gelir elde edebilirsin. İlk başlarda yazdığın 300 kelime sana 1,5 TL ek gelir kazandırırken, daha çok makalen onaylandıkça ek gelir seviyen 300 kelime için 3 TL’ye kadar çıkıyor.

Çeviri

bionluk.com’da çeviri yaparak para kazanabilirsin. İngilizce – Türkçe çeviriler için genelde 1000 kelime karşılığında 10 TL kazanabiliyorsunuz. Siteye üye olup iş ilanı oluşturmanız gerekiyor.

Grafik – Logo Tasarım

Eğer Illustrator, Photoshop gibi tasarım programları kullanabiliyorsanız evde ek iş yaparak ek gelir elde edebileceğiniz onlarca internet sitesi mevcut. Bionluk.com’da ücretsiz iş ilanı vererek kendi fiyatınızı belirleyebilirsiniz veya 99designs.com’daki 250 dolar ödüllü logo yarışmalarına katılabilir veya upwork.com’un geniş freelancer ağına katılabilirsiniz.

Bedava internet çekilişlerine katılmak için tıkla: BedavaBakkal.com

 

Çekilişler Bedava Bakkal tarafından düzenlenmemektedir ve Bedava Bakkal’ın  resmi olarak hiçbir bağı yoktur. Bedava Bakkal sadece bedava ürün kazanma fırsatlarını size bildirir.