BONUS: Ücretsiz Chippin uygulamasını telefonuna indirerek ilk 20 TL’lik alışverişini bedavaya getirebilirsin. Detaylar için buraya tıklayabilirsin.

1. Evde ek iş olarak makale yazarlığı yapmak

Yazkazan.net

evde ek iş olarak yazarlık yaparak internetten para kazan

Yaz Kazan, 150-300 kelime arası makaleler yazarak evde ek iş ile para kazanabileceğin bir internet sitesi. İlk başta 300 kelimelik makale yazarlığı karşılığında 1,5 TL kazanıyorsunuz. Makale yazarlığı seviyen yükseldikçe makale başına 3 TL alabiliyorsun. Ayrıca 30 gün içerisinde belli bir sayıda makale yazmayı taahhüt ederek ve bunu gerçekleştirerek 200 TL’ye varan bonuslar kazanabilirsin. Evde ek iş fırsatından yararlanmak için siteye üye ol.

2. Anket cevaplayarak internetten para kazanmak

Online Anket Siteleri

ek gelir n

Napolyon, Myivo ve BenDerimKi… İnternetin en çok para kazandıran 3 anket sitesini görmek için online anket siteleri listemize bakabilirsin.

Google Opinion Rewards

evden para kazan

Google Opinion Rewards bir mobil uygulama. Android kullanıcısıysanız playstore’da “Google Opinion Rewards” olarak aratabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten ve üye olduktan sonra, en az haftada 1 telefonunuza gelecek 4 soruluk anketleri cevaplayarak 0,50 – 1 TL arasında Google Playstore kredisi kazanıyorsunuz. Bu kredileri Google Play’de uygulama satın almak veya yükseltmek için kullanabiliyorsunuz.

3. Blog açarak internetten para kazanmak

Satış Ortaklığı

satış ortaklığı siteleri gelir ortakları

İsmi gözünü korkutmasın, satış ortaklığı oldukça kolay ve kârlı bir iş. Belki biraz sabır gerektiriyor ama emin ol getirisi sabrettiğine değecek. Ünlü alışveriş sitelerinin ürünlerinin reklamını yaparak nasıl ek gelir elde edebileceğini merak ediyorsan internetten para kazanmak için satış ortaklığı nasıl yapılır yazımızı mutlaka okumalısın.

4. Evde ek iş olarak çeviri, seslendirme, tasarım yapmak

bionluk.com (Freelancer sitesi)

evde ek iş bionluk ile para kazan

bionluk.com’da, grafik tasarım, logo tasarım, web sitesi tasarım, sosyal medya hesap yönetimi, SEO makale yazarlığı ve daha onlarca kategoride ücretsiz iş ilanı vererek müşterilere ulaşabilir evden para kazanabilirsin.

5. Evde ek iş olarak logo tasarımı yapmak

99designs.com

evde ek iş logo tasarla ek gelir elde et

99designs.com’a Türkiye’den üye olup evde ek iş olarak logo tasarlayabilirsin. Markaların verdiği brief’leri okuyarak logo yarışmalarına katılabiliyorsun. En düşük ödül 200 $. Adobe tasarım programı kullanmayı bilenler için evde yapılabilecek işler arasında en kârlısı diyebiliriz. İnternetten para kazanma fırsatını incelemek için siteye git.

Evde ek iş ile internetten nasıl para kazanırım?

Evde ek iş yaparak internetten para kazanmak ve ek gelir kaynağı yaratmak için bilmen gereken her şey bu sayfada.

İnternetten para kazanmak aslında sandığından çok daha kolay. 2017 Türkiye’sinde; internette makale yazarlığı, satış ortaklığı, logo tasarımı yaparak veya anket doldurarak para kazanmanızı sağlayacak bir çok site mevcut.

Evde ek iş yaparak para kazanabileceğin internet siteleri

Bilgisayar başında geçirdiğin vakitleri değerlendirmek ve para kazanmak kulağa çok güzel geliyor ama ne yazık ki Google’da “evde ek iş”, “internetten para kazanmak” gibi aramalar yaptığında karşına onlarca internet sitesi çıkıyor ve nasıl para kazanmaya başlayacağını anlamak için her birine kayıt olman gerekiyor. İşte işin bu can sıkıcı bölümünü herkes, tekrar tekrar yapmak zorunda kalmasın diye biz bir kere yaptık ve aralarında gerçekten ödeme yapan, güvenilir ve kurumsal olan siteleri bu sayfada topladık.

Evde ek iş olarak yapabileceklerin

Kategoriler: Evde ek iş

2 yorum

instagram takipçi satın al · Ocak 5, 2018 9:00 pm tarihinde

çok güzel anlatım ile çok güzel bir yazı olmuş teşekkür ederim

Esra güven · Ocak 5, 2018 11:39 pm tarihinde

Tutumlu olup sıkışarak büyük bir kazanç elde edip kendinizi para sıkıntısı çekerken bulduğunuzda panik yapmayın. İkinci bir işle para kazanmak sahip olduğunuz malvarlığınızı harcamak kadar kolaydır. Eski mücevherleriniz için yeteneklerinizi satmak, günümüzde ağ oluşturma ve sanal dükkanlardan fayda sağlama imkanları bolca para kazanma fırsatınızın olduğu anlamına gelir. Sunduğunuz bir hizmet veya ürün olduğunda karşılaştırılabilir fiyat araştırması yapmak ve iyi bir itibar oluşturmak esastır.
Biraz iş bilme ve yaratıcılıkla, ek gelir seçenekleri zaman kaybetmeden banka hesabınızı doldurmanızı sağlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Evde ek iş

En İyi Anket Siteleri

Google'da bulabildiğimiz tüm online anket sitelerine kayıt olduk. En iyi 3 anket sitesini sizler için sebepleriyle sıraladık.

Evde ek iş

Chippin’le ilk 20 TL’lik alışveriş bedava

Chippin uygulaması, üye olan veya kullanıcı bilgilerini güncelleyen 3 kişiye PlayStation 4 Pro, 3 kişiye iPhone 8 ve 3 kişiye Galaxy S8 hediye ediyor.

Evde ek iş

Satış Ortaklığı Siteleri

Satış ortaklığı veren tüm internet sitelerine güncellenen listemizden ulaşabilirsiniz.