Forever New Çekiliş – Ağva tatili ve 1.000 TL hediye çeki

forever new çekiliş

Forever New çekiliş ile internet sitesindeki formu dolduranlar arasından 1 kişiye Ağva tatili ve 1.000 TL değerinde hediye çeki veriyor. Ücretsiz Forever New çekiliş’ine katılmak için iletişim formu doldurman yeterli.

Forever New çekilişine nasıl katılırım?

  • bedava ürüne git‘e tıkla.

  • Açılan sayfadaki formu doldur.

BENZER ÜRÜNLER

Forever New çekiliş katılım koşulları

Yarışmaya katılım ücretsizdir ve katılım için başka ticari bir amaç güdülmemektedir.

İnci bere kazanmak için aynı e-posta adresiyle yalnızca bir kez çekilişe katılabilirsiniz.

Yarışma sürecinde, teknik ve altyapı aksaklıklarından kaynaklanan sorunlardan dolayı Forever New çekiliş’i iptal etme ve yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Forever New çekiliş boyunca, çekiliş sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı ya da haksız yollardan ödül kazanmaya çalıştığı tespit edilen yarışmacıyı yarışma dışarı bırakacak ve kazanılan ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkı Forever New’a ait olacaktır.

Katılımcı, yarışma kapsamında paylaştığı bilgileri kendi rızası ile Forever New’e verdiğini, bu bilgilerin Forever New bünyesindeki grup şirketleri ve iş ortakları tarafından yapılacak reklam, promosyon, mağaza kartı ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla ileti gönderimi ve ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla kullanılması ve bu bilgilerin Forever New bünyesindeki grup şirketleri ve iş ortakları tarafından muhafaza edilmesine muvafakat ettiğini beyan etmiş olur.

Ödül kazanan katılımcıya Forever New’a sağladığı iletişim bilgileri ile ulaşılacaktır, bu bilgiler ile ulaşılamayan katılımcının ödül hakkı ikinci olarak seçilen katılımcıya verilecektir. Katılımcıların iletişim bilgilerini yanlış vermeleri yüzünden yaşanacak aksaklıklardan ve bu nedenler ile ödül hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan Forever New sorumlu tutulamaz.

Forever New çekiliş

Forever New, internet sitesinde düzenli olarak çekiliş düzenleyen dünyanın ünlü markalarından biridir. Daha önce Kapadokya çekilişi, kristal elmas taşlı kolye, makyaj çantası gibi sayısız ürün hediye ettiği Forever New çekiliş’leri ile onlarca hediye dağıtmıştır. Forever New çekiliş’ine katılmak için tıklayın.

Başka hangi çekilişlere katılabilirim?

Bedava Bakkal’da her gün yenileri eklenen onlarca ücretsiz çekilişe katılabilirsin. Cep telefonlarından giyim ürünlerine geniş yelpazede seçkin ücretsiz çekilişler ile birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsin. Diğer çekilişlere de göz atmayı unutma.

Ücretsiz çekiliş ve yarışmalar bedavabakkal.com tarafından düzenlenmemektedir. Bedava ürün gönderilen ücretsiz çekiliş ve yarışmalarda yapılacak değişikliklerden veya meydana gelebilecek aksaklıklardan bedavabakkal.com sorumlu tutulamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.