Forever New Çekiliş – Bedava Kadife Şal

forever new çekiliş ile şal veriyor.

Forever New çekiliş ile internet sitesindeki formu dolduranlar arasından 1 kişiye kadife şal hediye ediyor. Forever New çekiliş’ine katılmak için son gün 31 ekim. Kazanan kişiyle formu doldururken kullandığı iletişim bilgileri kullanılarak iletişime geçilecek.

Çekilişe nasıl katılırım?

  • bedava ürüne git‘e tıkla.

  • Açılan sayfadaki formu doldur.

BENZER ÜRÜNLER

Forever New çekiliş katılım koşulları

Yarışmaya katılım ücretsizdir ve katılım için başka ticari bir amaç güdülmemektedir.

Mimi Kadife Şal kazanmak için aynı eposta adresiyle yalnızca bir kez çekilişe katılabilirsiniz.

Yarışma sürecinde, teknik ve altyapı aksaklıklarından kaynaklanan sorunlardan dolayı Forever New çekiliş’i iptal etme ve yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Forever New çekiliş boyunca, çekiliş sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı ya da haksız yollardan ödül kazanmaya çalıştığı tespit edilen yarışmacıyı yarışma dışarı bırakacak ve kazanılan ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkı Forever New’a ait olacaktır.

Katılımcı, yarışma kapsamında paylaştığı bilgileri kendi rızası ile Forever New’e verdiğini, bu bilgilerin Forever New bünyesindeki grup şirketleri ve iş ortakları tarafından yapılacak reklam, promosyon, mağaza kartı ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla ileti gönderimi ve ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla kullanılması ve bu bilgilerin Forever New bünyesindeki grup şirketleri ve iş ortakları tarafından muhafaza edilmesine muvafakat ettiğini beyan etmiş olur.

Ödül kazanan katılımcıya Forever New’a sağladığı iletişim bilgileri ile ulaşılacaktır, bu bilgiler ile ulaşılamayan katılımcının ödül hakkı ikinci olarak seçilen katılımcıya verilecektir. Katılımcıların iletişim bilgilerini yanlış vermeleri yüzünden yaşanacak aksaklıklardan ve bu nedenler ile ödül hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan Forever New sorumlu tutulamaz.

Forewer New çekiliş

Forever New, internet sitesinde düzenli olarak çekiliş düzenleyen dünyanın ünlü markalarından biridir. Daha önce Kapadokya çekilişi, kristal elmas taşlı kolye, makyaj çantası gibi sayısız ürün hediye ettiği Forever New çekiliş’leri ile onlarca hediye dağıtmıştır. Forever New çekiliş’ine katılmak için tıklayın.

Ücretsiz çekiliş ve yarışmalar bedavabakkal.com tarafından düzenlenmemektedir. Bedava ürün gönderilen ücretsiz çekiliş ve yarışmalarda yapılacak değişikliklerden veya meydana gelebilecek aksaklıklardan bedavabakkal.com sorumlu tutulamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.