iPhone veren ücretsiz çekiliş kampanyaları (Kasım-Aralık 2017)

2017 sona ererken, erken bir yılbaşı hediyesi olarak iPhone çekiliş ve kampanya fırsatlarını tek bir sayfada sizlerle paylaşmak istedik. 2018’e iPhone 7, iPhone 8 ve hatta iPhone X sahibi olarak girme şansını kaçırmamak için aşağıdaki listeye bir göz at. Listemizde toplam 36 adet iPhone çekiliş ile belirlenecek sahiplerini bekliyor.

1. Chippin iPhone çekiliş – 3 iPhone 8

iphone çekiliş kampanya

Chippin uygulamasını ücretsiz olarak indirip üye olan 3 kişi iPhone 8 kazanıyor. Ayrıca 3 kişi Samsung Galaxy S8 ve 3 kişi de PlayStation 4 Pro sahibi oluyor.

iPhone 8 çekilişine katılmak için Chippin’i indir (Android)

iPhone 8 çekilişine katılmak için Chippin’i indir (iOS)

Çekilişle ilgili daha detaylı bilgi için Chippin çekiliş yazımızı buradan okuyabilirsin.

2. ShiftDelete.Net iPhone çekiliş – iPhone X

ShiftDelete.Net’in internet sitesinde düzenlediği çekilişe katılmak oldukça kolay. 1 kişinin iPhone X sahibi olacağı çekilişe katılmak için gerekli olan adımları buraya tıklayarak öğrenebilirsin.

3. Cimri.com çekilişi – iPhone 8

Cimri.com, internet sitesindeki formu dolduran 1 kişiye iPhone 8 hediye ediyor. Kampanya 31 Ocak’a kadar devam ediyor. Çekilişe katılmak için tek yapman gereken bir form doldurmak. Detayları buraya tıklayarak öğrenebilirsin.

4. Sahibinden.com iPhone çekiliş – iPhone 7

Sahibinden.com, tam 30 kişiye iPhone 7 hediye ediyor. Üstelik 1 kişi İstanbul Kurtköy’de 1+1 daire ve 1 kişi de Fiat 500X araba kazanıyor. Çekiliş ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsin.

iphone 7 çekiliş ve araba

5. Fevri.Sorunsal iPhone çekiliş – iPhone 8

Fevri.Sorunsal Instagram hesabı, 1 kişiye çekiliş ile iPhone 8 hediye ediyor. Hesabın 334 bin takipçisi var ve çekiliş 2 Ocak 2018’e kadar devam edecek. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsin.

6. Algida, iPhone 7 ödüllü #KimDemiş yarışması

Algida, 27 Kasım tarihine kadar, #KimDemiş hashtag’iyle atılan en komik veya yaratıcı tweet’in sahibine iPhone 7 32 GB hediye ediyor. Her hafta 1 tweet çekiliş ile iPhone kazanıyor. Detaylar için buraya tıklayabilirsin.

7. EnerjiSA, iPhone 7 ödüllü e-fatura onayı çekilişi

EnerjiSA aboneleri, 15 Aralık’a kadar e-fatura onayı vererek, 100 kişinin iPhone 7 kazanacağı çekilişe katılmaya hak kazanıyorlar. Detaylar için buraya tıklayabilirsin.

Güncelleme

Kasım ve Aralık ayları içinde başlayan yeni iPhone çekilişleri olursa listemiz güncellenecektir.

Son güncelleme tarihi: 13 Kasım 2017.