Kullanım Koşulları

İşbu “Hizmet Koşul ve Şartları” Bedavabakkal.com web sitesine erişim sağlamanız, Bedavabakkal.com web sitesini, ilgili yazılımları, interaktif özellikleri ve Bedavabakkal.com olarak sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerden yararlanmanız için öngörülen kuralları düzenleyen sizin ve BedavabakkalBilgi Teknolojileri Reklam Hizmetleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (kısaca “Bedavabakkal”) arasındaki sözleşmedir. Bedavabakkal.com’a üye olduğunuz veya Bedavabakkal.com web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman aşağıda yer alan kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Bu kurallar Bedavabakkal.com tarafından önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Değişiklikleri takip etmek ve yeni şartlara uymak sorumluluğu size aittir.

 1. Bu “Hizmet Koşul ve Şartları”nda yer alan herhangi bir kural sizin için kabul edilir değilse, lütfen Bedavabakkal.com hizmetlerini kullanmayınız. Web sitemizi ve sunduğumuz hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, işbu Hizmet Koşul ve Şartları’nı ve yapılacak değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Her halükarda, Bedavabakkal.com’a üye olmanız durumunda işbu Hizmet Koşul ve Şartları’nın aramızdaki ilişkiyi düzenleyeceğini kabul etmektesiniz.

 2. Üye olabilmek için Bedavabakkal.com tarafından istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir. Şayet, üye olmak için Facebook, Twitter vb. üçüncü kişi hizmetlerini kullandığınızda, söz konusu üçüncü kişi hizmet kurallarının izin verdiği ölçüde söz konusu üçüncü kişi hizmet platformuna vermiş olduğunuz bilgilere ve içeriklere erişmek ve kullanmak ve kaydetmek için tarafımıza izin vermiş olursunuz.

 3. Bedavabakkal.com internet sitesine üye olurken verdiğiniz kişisel ve diğer bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu kabul ve taahhüt edersiniz. Gerçeğe aykırı bilgiler kullanılarak üyelik oluşturulması durumunda tüm yasal sorumluluk tarafınıza aittir. Bedavabakkal bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Başkalarına ait ve/veya gerçeğe aykırı bilgiler kullanarak üyelik oluşturmanız durumunda, söz konusu üyelik Bedavabakkal tarafından hiçbir bildirim yapılmadan derhal iptal edilebilecek, Bedavabakkal.com sitesine ve hizmetlerine erişiminiz süresiz olarak kısıtlanabilecektir. Başkalarına ait ve/veya gerçeğe aykırı bilgiler kullanılarak Bedavabakkal.com sitesine üye olmanız ve/veya Bedavabakkal.com hizmetlerine erişim sağlamanız sebebiyle, Bedavabakkal’ın uğrayacağı her türlü zarar ve ziyanı aynen ve derhal tazmin etmeyi kabul ve taahhüt etmektesiniz.

 4. Bedavabakkal.com tarafından sunulan hizmetlerden sadece kendi şahsınız adına yararlanmayı, söz konusu hizmetleri ticari olmayan amaçlarla ve işbu Hizmet Şart ve Koşulları ile tarafımızca belirlenen hizmete özgü kurallar ve kullanım koşulları uyarınca kullanmayı kabul etmektesiniz.

 5. Bedavabakkal.com’a üye olmanız, sunduğumuz hizmetlerden yararlanma hakkını garanti etmez. Bedavabakkal.com olarak web sitemiz ve sunduğumuz hizmetlere erişiminizi herhangi bir nedenle hiçbir sorumluluk altına girmeden askıya alma veya reddetme hakkını saklı tutmaktayız.

 6. Numune ürünlerin kalitesi ve diğer özelliklerinden Bedavabakkal.com sorumlu değildir. Bu konudaki tüm sorumluluk ürünleri sağlayan markalarındır. Alerji veya sahip olduğunuz herhangi bir durum nedeniyle, olumsuz/ters tepkime, tahriş, hastalık, yaralanma veya ölüm de dahil olmak fakat bunlarla sınırlık olmamak üzere size herhangi bir zarar verebilecek numune ürünleri sipariş etmeme veya kullanmama sorumluluğu size aittir. Numune ürünü kullanmadan önce, varsa numune ürünler üzerinde yer alan veya ürünle birlikte gönderilen tüm açıklama ve talimatları ve ürün içeriğini okumak sizin sorumluluğunuzdadır.

 7. Tüm numune ürünler oldukları halleriyle sağlanır. Bedavabakkal hiçbir ürün numunesi ve hizmete ilişkin herhangi bir fikir, beyan, garanti veya taahhüt vermemektedir. Numune ürünlerin sağlayıcıları olan üçüncü kişiler ürünlerin kullanımına ilişkin kendi ek koşulları, şartları, sözleşmeleri ve/veya kurallarına uymanızı talep edebilirler.

 8. Bedavabakkal.com ismi ve logosu, Bedavabakkal Bilgi Teknolojileri Reklam Hizmetleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin tescilli markalarıdır. İzinsiz kullanımda hukuki yol açıktır. Bedavabakkal.com’un her türlü görsel, yazılı ve benzer içeriği “Derleme Eserler Telif Hakları” kapsamında olup bu içeriklerden izin alınmadan yararlanılamaz. Kısmen ya da tamamen kopyalama, ilan, yeniden düzenleme yapılamaz. Her türlü hakkı Bedavabakkal.com markasının sahibi konumundaki BedavabakkalBilgi Teknolojileri Reklam Hizmetleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi A.Ş.’ye aittir.

 9. Bedavabakkal.com internet sitesi, ticari ismi, logosu vb. hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz. Ayrıca, başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunmanız yasaktır. Bu madde aykırı davranışlardan dolayı oluşabilecek her türlü yasal sorumluluk, zarar ve ziyan size aittir. Bedavabakkal.com’un bu konunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 10. Bedavabakkal.com internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir, düşünce ve yorumlar, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin Bedavabakkal.com’la hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur.

 11. Bedavabakkal.com, üyelerinin paylaştığı bilgiler ve yorumlar dahilinde istatistiksel raporlar oluşturma ve ilgili markalara raporlama, reklam/pazarlama alanında kullanma hakkına sahiptir. Bedavabakkal.com sitesini kullanarak veya siteye üye olarak Bedavabakkal.com’un bilgilerinizi bu şekilde kullanmasını açıkça onaylamaktasınız. Ayrıca, sağlamış olduğunuz geribildirim, öneri ve fikirlerin Bedavabakkal.com ve Marka Ortaklarımız tarafından diledikleri şekilde kullanabileceklerini kabul edersiniz.

 12. Bedavabakkal.com web sitesinin uygun yerlerinde istediği her türlü reklamı yayınlama hakkına sahiptir. Ancak, Bedavabakkal.com, yayınlamış ya da yayınlıyor olduğu marka reklamlarının doğruluğunu, gerçekliğini, geçerliliğini, güvenilirliğini garanti etmez ve yayınlanan reklamlardan dolayı oluşabilecek herhangi bir zarar konusunda sorumluluk kabul etmez.

 13. Bedavabakkal.com’da paylaşılan ürün yorumlarından yapılmış olan alıntılarda, her türlü hak sahibi Bedavabakkalve Bedavabakkalyönetimidir.

 14. Bize sağlamış olduğunuz verilerin yetkisiz kişilerce elde edilmesi ve bu verilere zarar verilmesi ihtimaline karşı önlemler almaktayız. Ancak, Bedavabakkal.com, kişisel verilerin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu değildir. Bedavabakkal.com internet sitesinin ve sağladığı hizmetlerin kullanılmasından dolayı uğrayabileceğiniz herhangi bir zarar yüzünden Bedavabakkal’dan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul edersiniz.

 15. Bedavabakkal.com üzerindeki internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmektesiniz. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen size aittir.

 16. Bedavabakkal.com üçüncü şahıslar tarafından tutulan diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Ancak, bu içerikler üzerinde Bedavabakkal’ın herhangi bir kontrolü olmadığından, bu bağlantıların içeriği ve diğer özellikleri konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Bu bağlantıların ve bağlantılara ilişkin hizmet ve ürünlerin kullanılması hususunda sorumluluk yalnız size aittir.

 17. Bedavabakkal.com tarafından size verilmiş şifreyi kullanma hakkı sadece size aittir. Şifrenizi başka kişi ya da kuruluşlara vermeniz yasaktır. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından Bedavabakkal.com’a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, Bedavabakkal.com’un söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır. Sizden izinsiz şifrenizin ya da hesabınızın kullanıldığını tespit ettiğinizde bu durumu derhal bildirmelisiniz.

 18. Bedavabakkal.com tarafından internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullandığınız İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir. Bedavabakkal.com sitesini kullanmakla bu bilgilerin toplanmasına izin ve onay vermektesiniz.

 19. Bedavabakkal.com web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dahilinde tedbirler alınmaktadır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kendi virüs koruma sisteminizi tedarik etmeniz ve gerekli korunmayı sağlamanız gerekmektedir. Bu bağlamda Bedavabakkal.com web sitesine erişim sağlamanız sebebiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinizde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

 20. Bedavabakkal.com sitesine ve sunulan hizmetlere ulaşımınızla beraber, Bedavabakkal.com üzerinde kayıtlı e-mail adreslerinize bilgilendirme e-mailleri, yine kayıtlı cep telefonlarınıza bilgilendirme SMS’leri gönderme iznini Bedavabakkal.com’a vermiş olduğunuzu, işbu Hizmet Koşul ve Şartlarını onaylamanızla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresinize ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonunuza gönderilmesini kabul etmiş sayılmaktasınız.

 21. İşbu Hizmet Koşul ve Şartlarına aykırı davranış ve eylemleriniz ile bunların sonuçlarından sadece siz sorumlu olursunuz.

 22. İşbu sözleşme bizim veya sizin tarafınızdan feshedilmedikçe yürürlükte kalacaktır. Bedavabakkal.com, web sitesine ve sunduğu hizmetlere erişim hakkınız da dahil olmak üzere üyeliğinizi önceden haber vermeden dilediği zaman ve hiçbir gerekçe sunmadan askıya alma ve/veya iptal etme hakkına sahiptir. Siz de dilediğiniz zaman “Kişisel Bilgilerim” bölümündeki Üyeliğimi iptal et sekmesini kullanarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizin iptal edilmesi ve/veya işbu sözleşmenin herhangi bir nedenle feshedilmesi durumunda, Bedavabakkal.com’u ve sunulan hizmetleri kullanmayı derhal bırakmalısınız.